canarese تصویر استقلال قرارداد استقلال

canarese: تصویر استقلال قرارداد استقلال منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

حتی روس‌ها هم حافظه تاریخی نداشتند! ، اتفاق عجیب در بازی روسیه و انگلیس

طرفداران زیادی از روسیه تیم ملی انگلستان را در ورزشگاه لوژنیکی تشویق کردند تا پیروز بازی با کرواسی باشد! اتفاق عجیب در بازی روسیه و انگلیس/ح..

ادامه مطلب

شکایت جواد نکونام از مالک یک کلوب لیگ یکی

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران از مالک یکی باشگاه‌های لیگ یکی شکایت خواهد کرد.  شکایت جواد نکونام از مالک یک کلوب لیگ یکی عبارات م..

ادامه مطلب

رایزنی علی کفاشیان جهت گرفتن حق پخش فوتسال

مسئولان کمیته فوتسال رایزنی‌های خود را جهت گرفتن حق پخش مسابقه های لیگ برتر فوتسال شروع کرده‌اند. رایزنی علی کفاشیان جهت گرفتن حق پخش فوتسال..

ادامه مطلب

آتیلا حجازی از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران خداحافظی کرد

به گزارش ایلنا، پرسشها کلوب نفت باعث شده است این تیم نتواند بازیکن تازه به خدمت بگیرد و قرارداد کادرفنی این تیم هم بعد از مدت زیادی از روی کار آمدنشان ثبت..

ادامه مطلب

پورعلی‌گنجی با السد تمدید کرد

به گزارش خبرآنلاین، مدافع تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که این روزها جزو ستاره های السد قطر به شمار می رود بار دیگر قرارداد خود را با این تیم کرد...

ادامه مطلب

عنوان حق پخش هنوز به نتیجه جدی نرسیده است / تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در صورتی که عنوان حق پخش حل نشود باشگاه‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس با مسئله جدی روبه‌رو خواهند شد.  تاج: عنو..

ادامه مطلب

می‌توانیم برابر الهلال شگفتی‌ساز شویم / پورموسوی

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر شرایط معنوی – روانی بازیکنانم خوب شود، می‌توانیم برابر الهلال شگفتی‌ساز شویم. پورموسوی: می تو..

ادامه مطلب

پیروزی هر لحظه اتفاق نمی‌افتد/ دیدار با الوحده سخت‌ترین بازی فصل است ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شکست تیمش برابر سیاه جامگان گفت: نشانه ما در همه بازیها بردن است ولی پیروزی هر لحظه اتفاق نمی افتد. ..

ادامه مطلب

تصویر العمل ستاره استقلال به شایعه تمدید قراردادش

به گزارش خبرآنلاین؛ شماره 6 استقلال با پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی آبی ها روبرو شده است است ولی هنوز به آنها چراغ سبز نشان نداده هست. امید هم در تصویر ..

ادامه مطلب