canarese تصویر استقلال قرارداد استقلال

canarese: تصویر استقلال قرارداد استقلال منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تصویر العمل ستاره استقلال به شایعه تمدید قراردادش

به گزارش خبرآنلاین؛ شماره 6 استقلال با پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی آبی ها روبرو شده است است ولی هنوز به آنها چراغ سبز نشان نداده هست. امید هم در تصویر العمل به

تصویر العمل ستاره استقلال به شایعه تمدید قراردادش

تصویر العمل ستاره استقلال به شایعه تمدید قراردادش

عبارات مهم : تصویر

امید ابراهیمی در آخر فصل بازیکن آزاد است.

به گزارش خبرآنلاین؛ شماره 6 استقلال با پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی آبی ها روبرو شده است است ولی هنوز به آنها چراغ سبز نشان نداده هست. امید هم در تصویر العمل به این پیشنهاد و البته جمله منصوریان که گفته بود دوست دارد او در استقلال بماند، می گوید: «علی آقا که هر لحظه به من لطف دارد. به شخصه منصوریان را خیلی دوست دارم و احترام زیادی جهت او قایل هستم. خیلی خوشحالم به خاطر نتیجه های خوبی که در استقلال گرفته هست. منصوریان هم خودش و خانواده اش استقلالی هستند و دوست دارم هر لحظه موفق باشد.»

تصویر العمل ستاره استقلال به شایعه تمدید قراردادش

او راجع به شایعه تمدید قراردادش می گوید: «من فکری جهت آینده نکرده ام. تمام تمرکزم روی بازی های باقیمانده لیگ و لیگ قهرمانان آسیاست. نمی خواهم فکرم را درگیر چیز دیگری کنم. ولی در اینترنت خبرهایی خواندم. نوشته بودند امید با استقلال توافق کرده و فصل بعد می ماند. من یک کلمه هم در این باره حرف نزده ام. هیچ صحبتی راجع به تمدید قرارداد نکرده ام. فعلا می خواهم به بازی های بعدی استقلال فکر کنم. اگر خدا بخواهد به موقع در این باره فکر خواهم کرد.»

واژه های کلیدی: تصویر | استقلال | قرارداد | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs