canarese تصویر استقلال قرارداد استقلال

canarese: تصویر استقلال قرارداد استقلال منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عنوان حق پخش هنوز به نتیجه جدی نرسیده است / تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در صورتی که عنوان حق پخش حل نشود باشگاه‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس با مسئله جدی روبه‌رو خواهند شد. 

عنوان حق پخش هنوز به نتیجه جدی نرسیده است / تاج

تاج: عنوان حق پخش هنوز به نتیجه جدی نرسیده است

عبارات مهم : فوتبال

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در صورتی که عنوان حق پخش حل نشود کلوب هایی مانند استقلال و پرسپولیس با مسئله جدی روبه رو خواهند شد.

به گزارش ایلنا، مهدی تاج مدیر فدراسیون فوتبال راجع به حق پخش تلویزیونی گفت: عنوان حق پخش هنوز به نتیجه جدی نرسیده هست. البته جلساتی گذاشته شده، قبلا این عنوان را به رسمیت نمی شناختند و حالا می شناسند. امیدوارم این عنوان حل شود.

عنوان حق پخش هنوز به نتیجه جدی نرسیده است / تاج

وی افزود: اگر عنوان این پول حل نشود، مطمئنم کلوب هایی مثل تراکتورسازی، استقلال و پرسپولیس یکی بعد از دیگری دچار مسئله جدی می شوند. راه حل هم درست هست، ما و دولت کمک هایمان را از طریق صدا و سیما و حق پخش می گیریم. بعضی فکر می کنند ما 2 بار پول می خواهیم ولی برنامه ما این است از حقوق آشنا شده است فوتبال این پول وارد ورزش شود.

همچنین مسعود پزشکیان نایب مدیر مجلس در این باره عنوان کرد: اگر می خواهیم رشد کنیم باید از تجربه ای که دنیا در این خصوص داشته استفاده کنیم. جهت تامین منابع در ورزش می توان از همان روش هایی که دنیا استفاده کرده، ما هم استفاده کنیم و این روش ها می تواند الگو باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در صورتی که عنوان حق پخش حل نشود باشگاه‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس با مسئله جدی روبه‌رو خواهند شد. 

وی خاطرنشان کرد: صدا و سیما انحصاری عمل می کند و همین باعث می شود کار سخت شود. اگر سیستم های تصویری ما هم مانند دنیا کار می کرد و این بستر فراهم می شد، در صورتی که پول نمی دادند می توانستیم جلوی آنها را بگیریم.

واژه های کلیدی: فوتبال | استفاده | استقلال | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs