canarese تصویر استقلال قرارداد استقلال

canarese: تصویر استقلال قرارداد استقلال منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث برگ تازه در آتش‌ سوزی مرگبار منزل قدیمی

یکی از دو مظنون بازداشت شده است در آتش‌ سوزی مرگبار منزل قدیمی در بروزترین اعتراف خود، دو نفر دیگر را به‌عنوان عاملان این جنایت معرفی کرد.

برگ تازه در آتش سوزی مرگبار منزل قدیمی

عبارات مهم : بازداشت

یکی از دو مظنون بازداشت شده است در آتش سوزی مرگبار منزل قدیمی در بروزترین اعتراف خود، دو نفر دیگر را به عنوان عاملان این جنایت معرفی کرد.

به گزارش جام جم، بامداد جمعه گذشته آتش سوزی در یک منزل قدیمی دو طبقه در محله سبلان جنوبی رخ داد و فوت دو مرد 30 و 40 ساله را رقم زد. همزمان با تشکیل پرونده ای دردادسرای جنایی تهران، معلوم شد که آتش سوزی عمدی بوده است.

تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داشت تا این که آنها متوجه شدند زن و مردی پیش از آتش سوزی موفق به فرار شده است اند. با شناسایی و احضار این زن و مرد جوان تحقیقات از آنها شروع شد.

برگ تازه در آتش‌ سوزی مرگبار منزل قدیمی

مرد جوان که برادرش در این آتش سوزی جان باخته است به افسر تحقیق گفت: من و دوست دخترم در طبقه اول و برادرم و دوستش در طبقه دوم بودند. گمان می کنیم مردی به نام حسین عامل این آتش سوزی مرگبار باشد؛ چراکه دختر مورد علاقه ام مدتی با حسین دوست بود و همین باعث درگیری میان ما بود. حتی یک بار من او را با قمه زخمی کرده بودم. آن روز نیز هنگام آتش سوزی او را برابر منزل دیدم.

با گفته های این دو نفر بود که حسین و برادرش به عنوان تنها مظنون های پرونده بازداشت شدند ؛ ولی اظهاراتی ضد و نقیض بیان کردند تا این که دیروز حسین در جریان تحقیقات پلیسی سکوت خود را شکست و عاملان این آتش افروزی را دو مرد دیگر معرفی کرد.

یکی از دو مظنون بازداشت شده است در آتش‌ سوزی مرگبار منزل قدیمی در بروزترین اعتراف خود، دو نفر دیگر را به‌عنوان عاملان این جنایت معرفی کرد.

وی به افسر تحقیق گفت: من از محمد کینه و با او اختلاف داشتم ولی منزل را به آتش نکشیدم. یک روز دو نفر از دوستانم را در قهوه منزل دیدم. آنها از این عنوان حرف می زدند که با محمد درگیری دارند و تصمیم گرفته اند از وی انتقام بگیرند. آنها یک بار هم منزل برادر محمد را به آتش کشیده بودند. ساکنان منزل سریع متوجه شده است و آتش را خاموش کرده بودند و خسارت کمی به آنجا وارد شد. این دو نفر منزل را به آتش کشیده و باعث فوت دو نفر شده است اند.

با توجه به گفته های جدیداین متهم، روند پیگیری وارد مرحله ای تازه شد و دو متهم فراری تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند. این در حالی است که قرار شد دوربین های مداربسته محل جنایت مورد بازبینی قرار بگیرد و از همسایگان نیز دوباره تحقیق شود تا راز این آتش افروزی مرگبار فاش شود.

واژه های کلیدی: بازداشت | تحقیقات | بازداشت شدن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs